Blog

World of Warcraft Gamer Ürünleri

World of Warcraft Gamer Ürünleri

World of Warcraft, gamerlar için en özel oyunlardan biridir. Oyun dünyasında adeta bir devrim yapmıştır. İngilizce kısaca MMORPG (Massively multiplayer online role-playing game) olarak bilinen devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu türünün atalarından biridir. Kendisinden sonra çıkan DOTA (Defence of the Ancients) ve LOL (League of Legends) gibi oyunlara ilham kaynağı olmuştur. Yalnızca Microsoft Windows ve macOS üzerinden oynanabilen World of Warcraft (kısaca WoW), 2004 yılında Blizzard Entertainment tarafından piyasaya sürüldüğü günden beri tüm zamanların en çok oynanan oyunları arasında bulunuyor. WoW, saygın derecelendirme kuruluşlarından Metacritic’ten, 57 eleştirmen tarafından verilen 93 metascore’a sahip.

Warcraft serisinin 4. oyunu olan World of Warcraft, Azeroth adı verilen fantastik bir dünyada geçiyor. PvP (player versus player), PvE (Player vs Environment) ve RP (Role Playing) gibi seçenekler bulunan oyunun içerisinde farklı karakterler, ırklar, kıtalar, nesneler (oyuna özel), meslekler ve sınıflar da bulunuyor sahip olan WoW’un 2016 yılında vizyona giren bir filmi de çekildi. Ayrıca 2007’de çizgi romanı yayımlanmıştır.

WoW, piyasaya çıktığı günden itibaren devam oyunları yerine genişleme paketleriyle güncelliğini koruyor. WoW, 10 milyon oyuncunun üzerine çıkan ilk oyundur. 12 milyonun üzerinde oyuncu sayısı sayesinde en popüler MMORPG oyunu unvanıyla Guinness Rekorlar Kitabına girmeyi başardı. Ayrıca yapımcı şirkete yaklaşık 10 milyar dolar gelir elde ettirerek gelmiş geçmiş en çok kazandıran oyunlar arasında da yerini aldı. Dünya genelinde 100 milyonun üzerinde oyuncusu vardır.

Birçok insan için gamerlığı ve oyun bağımlılığını ilk tattıran oyunların başında gelir. Oyunun yapım aşaması yaklaşık 10 sene sürdü ve yapımı için sadece başlangıçta 5.5 milyon satır kod yazıldı. 2013 yılında Çin’in Changzhou kentinde 48 milyon dolar maliyetle World of Warcraft parkı açıldı. Oyuncuların yarısının bulunduğu Avrupa ve Kuzey Amerika’da WoW için yılda yaklaşık 1 milyar dolar harcama yapılıyor. WoW, dünyanın en geniş oyun ansiklopedisine sahiptir.

Gamerların yıllardır vazgeçmediği oyunlardan World of Warcraft oyununun ürünlerini sitemizden güvenle alabilirsiniz. Özel günler için sevdiklerine hediye almayı düşünen insanların en şanslıları gamerlardır. Onları, sevdiği oyunların tişörtüyle veya kupasıyla mutlu edebilirsiniz. Oyuncu Kupa olarak gamerlar için en kaliteli ürünleri ve özgün tasarımları sizlere sunarken müşteri memnuniyeti için de elimizden geleni yapıyoruz. Sitemiz üzerinden World of Warcraft ve diğer oyunlar için baskılı ürünler, kupa, defter, tişört, sweatshirt, mousepad, bardakaltı ve yastık gibi çeşitli ürünleri bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara özel, özenle koruyacağı hediyeler almak için Oyuncu Kupa’nın zengin ürün seçeneklerine bakabilirsiniz.

trendyol logo - World of Warcraft Gamer Ürünleri - ciceksepeti logo - World of Warcraft Gamer Ürünleri - n11 logo - World of Warcraft Gamer Ürünleri -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir