Blog

Valorant Gamer Ürünleri

Valorant Gamer Ürünleri

Valorant, Haziran 2020’de yalnızca Microsoft Windows için geliştirildi. Nisan 2020’den itibaren, kapalı beta sistemiyle sınırlı bir oyuncu kitlesi tarafından da oynanabiliyordu. Half Life 2’nin tasarımcısının da yapımında bulunduğu bu oyun, kısaca LOL olarak bilinen League of Legends’ın yapımcısı Riot Games tarafından ücretsiz olarak (oyun içi satın alma seçeneğiyle) piyasaya sürüldü. Oyun dünyasını kasıp kavuran ve dünyanın her tarafında e-spor kulüpleri kurulmasını sağlayan Riot Games, Valorant ile piyasaya yeniden iddialı bir giriş yaptı. Riot Games geleneği olarak ücretsiz olmasının yanı sıra Valorant oyununda da anti-hile yazılımı bulunuyor. Valorant’ın Metacritic’te 42 eleştirmen tarafından 80 puanı bulunuyor.

Oyunda farklı özellikleri olan 10’un üzerinde karakter mevcut. 5’er kişiden oluşan saldırı ve savunma takımlarıyla oynanan bu oyun, 13 tur kazanan takımın zaferiyle sonuçlanıyor. Farklı server’lara göre tasarlanan Valorant, İngilizce First Person Shooter (kısaca FPS) olarak bilinen birinci şahıs nişan alma oyunudur. Oyunda Türkçe dublaj ve Türkiye server’ı da bulunuyor. Ayrıca takım oyunu dışında 14 kişinin 10 dakikada oynayabildiği kısa oyun modu da sonradan eklenmiştir. Bu kısa modda 40 kişi öldüren ya da 40’a en çok yaklaşan oyuncu oyunu kazanmış olur.

Valorant, en çok kıyaslandığı oyunlardan biri olan CS: GO’ya göre çeşitliliği ile öne çıkıyor. Oyunda iki takımın da birer lideri oluyor ve genellikle onun söylediklerine göre taktik geliştirilip harekete geçiliyor. Her karakterin birbirinden farklı 4’er üstün özelliği bulunuyor. Bu arada oyundaki Breach karakterini Polat Alemdar’ın sesiyle bildiğimiz Umut Tabak seslendiriyor.

Gamerların dünyasına 2020 yılında dahil olan Valorant oyununun ürünlerini sitemizden güvenle alabilirsiniz. Özel günler için sevdiklerine hediye almayı düşünen insanların en şanslıları gamerlardır. Onları, sevdiği oyunların tişörtüyle veya kupasıyla mutlu edebilirsiniz. Oyuncu Kupa olarak gamerlar için en kaliteli ürünleri ve özgün tasarımları sizlere sunarken müşteri memnuniyeti için de elimizden geleni yapıyoruz. Sitemiz üzerinden Valorant ve diğer oyunlar için baskılı ürünler, kupa, defter, tişört, sweatshirt, mousepad, bardakaltı ve yastık gibi çeşitli ürünleri bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara özel, özenle koruyacağı hediyeler almak için Oyuncu Kupa’nın zengin ürün seçeneklerine bakabilirsiniz.

trendyol logo - Valorant Gamer Ürünleri - ciceksepeti logo - Valorant Gamer Ürünleri - n11 logo - Valorant Gamer Ürünleri -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir