Blog

The Last of Us Gamer Ürünleri

The Last of Us Gamer Ürünleri

The Last of Us, 2103 yılından beri Playstation’ın en çok oynanan oyunlarından biri. Naughty Dog tarafından geliştirilen oyun; konusu, görselliği, derinliği ve işlenişiyle eleştirmenlerden büyük övgü topladı. 2013 ve 2014’te çıkardığı oyunlarla gamerları Playstation başına kilitleyen The Last of Us oyununun konusu 2033’te geçen bir bulaşıcı hastalık. Dünyayı yerle bir eden bu salgında karakterlerimiz Ellie ve Joel ile hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bu arada oyun, bir salgın hastalığı konu alması nedeniyle, Covid-19 karantinası altında geçen günlerde popülerliğini daha da artırmıştır.

Piyasaya çıktığı 7 gün içinde 1.5 milyona yakın bir satış yakalayan The Last of Us, 1 yıl gibi bir sürede de 8 milyonu geçmeyi başarmıştı. Tek oyunculu ve çok oyunculu oyun modları olan The Last of Us’ın son oyunu olan The Last of Us Part II ise Haziran 2020’de Playstation 4 için satışa sunuldu. Satışa sunulduğu hafta sonu 4 milyonun üzerinde sattı. Part 2; İngiltere, Japonya, Kuzey Amerika ve Avrupa’da da satış rekorları kırdı.

Ayrıca serinin yine çok sevilen oyunlarından biri olan The Last of Us Remastered ise 95 Metacritic puanına ve 9.2 kullanıcı puanına sahip. Birçok otorite tarafından tam puan alan oyun, korku ve gerilim öğeleri de içeriyor.

Tüm zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olan The Last of Us, yalnızca tasarımı, görselliği, seslendirmesi ve oynanabilirliği ile değil; karakter derinliği, felsefesi, senaryosu, gerçekçiliği ve tutarlılığı sayesinde de gamerları kendisine çekiyor. Oyunda gerilimden uzak kalmıyor ve kendinizi oyunun içinde hissediyorsunuz. Tıpkı bir kitapta ya da dizide olduğu gibi karakterlerle bağ kurabileceğiniz bu oyun serisi, 2013’ten beri ödüller almaya devam ediyor.

Gamerların yıllardır vazgeçmediği oyunlardan biri olan The Last of Us serisinin ürünlerini sitemizden güvenle alabilirsiniz. Özel günler için sevdiklerine hediye almayı düşünen insanların en şanslıları gamerlardır. Onları, sevdiği oyunların tişörtüyle veya kupasıyla mutlu edebilirsiniz. Oyuncu Kupa olarak gamerlar için en kaliteli ürünleri ve özgün tasarımları sizlere sunarken müşteri memnuniyeti için de elimizden geleni yapıyoruz. Sitemiz üzerinden The Last of Us ve diğer oyunlar için baskılı ürünler, kupa, defter, tişört, sweatshirt, mousepad, bardakaltı ve yastık gibi çeşitli ürünleri bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara özel, özenle koruyacağı hediyeler almak için Oyuncu Kupa’nın zengin ürün seçeneklerine bakabilirsiniz.

trendyol logo - The Last of Us Gamer Ürünleri - ciceksepeti logo - The Last of Us Gamer Ürünleri - n11 logo - The Last of Us Gamer Ürünleri -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir