1- Oyuncukupa.com’da KAPIDA ÖDEME Var mıdır?

Evet! Oyuncukupa.com’da KAPIDA ÖDEME ile sipariş veremezsiniz. Kapıda Ödeme seçeneği ilerleyen tarihlerde sistemimize eklenecektir. Ek bilgi: Kapıda ödeme seçeneği için kargo firmaları maalesef fark talep etmekte ve bizler de bu bedeli sizlere kapıda ödeme seçeneğinde ek ücret olarak yansıtabiliriz.

2- Hangi Kargo Firması ile Çalışıyorsunuz?

Tek bir kargo firması ile çalışmıyoruz. Kargo firmasını belli aralıklara değiştiriyoruz. Genel olarak gönderimleri ARAS KARGO ile sağlamaktayız.

3- Kargom Ne Zaman Ulaşır

Oyuncukupa.com’da, saat 14:00’a kadar verilen siparişler, ister kişiye özel ürünler olsun, ister düz ürünler olsun tüm siparişleriniz aynı gün üretime verilir ve ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. Ancak bu, siparişinizin aynı gün teslim edileceği anlamı taşımamaktadır. Gönderilerimizi Ankara’daki mağazamızdan yapmaktayız. Sipariş teslimat süreleri ise şöyledir; Ankara’ya 600 km. mesafedeki illere siparişinizi müteakiben 2 sonraki gün; 600 km.’den uzak olan illere ise 2-3 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır. Ancak bunun tek istisnası MOBİL Bölgelerdir.

MOBİL BÖLGE NEDİR?

Kargo firmasının şubesinin olmadığı operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan ve haftanın ancak belirli günlerinde teslimat yapılan yerleşim birimleridir. Bu nedenle Mobil bölgelere gönderilecek olan kargolarda teslim süreleri değişiklik gösterebilmektedir.

Oyuncukupa.com’dan yapmış olduğunuz alış verişler ilgili olarak, tüm sipariş süreçlerinizi sistemimize tanımlamış olduğunuz e-mail hesabınızdan takip edebilirsiniz. Kargonuz Kargo firmasına teslim edildiğinde, sistemimize tanımlamış olduğunuz mail adresinize KARGO TAKİP NUMARASI gönderilmektedir. Kargonuzun tüm hareketlerini KARGO TAKİP NUMARASI ile ilgili kargo firmasının resmi internet sitesinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

4- Kargo Bedeli Ne Kadardır?

Türkiye’nin her yerine Kargo Bedeli BEDAVADIR. Ücretsiz Kargo Kampanyası sona erdiği zaman Oyuncukupa.com’un ana sayfasında bildirilecektir.

5- Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli Ne Demektir ve Neden Ödeniyor?

Kapıda ödeme ile yapılan alış verişlerde teslimatı sağlayan kargo firması, tıpkı bir banka işlevi görmektedir. Bunun için de tahsilat hizmeti sağladığı kişiden komisyon kesmektedir. Oyuncukupa.com’dan yapacağınız kapıda ödemeli alış verişlerde bir kereye mahsus olarak 7,00 TL komisyon bedeli ürün fiyatına ek olarak yansıtılmaktadır. Alınan ek 7,00 TL ücretin Oyuncukupa.com’la alakası yoktur.

6- KKTC’ye veya Yurt Dışına Kargo Gönderiyor musunuz?

Maalesef şu an için sadece Türkiye’deki il ve İlçelere kargo gönderisi yapmaktayız. Ancak altyapı çalışmalarımız devam etmekte olup, en kısa zamanda yurtdışı ürün satışlarımız başlayacaktır.

7- Toptan Satışınız Var mıdır?

Hayır Toplu satışımız yoktur.

8- Beğenmediğim Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

Oyuncukupa.com’dan satın almış olduğunuz ürünü, herhangi bir mazaret göstermeksizin 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Ancak, üzerine fotoğraf baskısı yapılan, isim yazılı olan, yani yeniden satılması mümkün olmayan KİŞİYE ÖZEL olarak hazırlanmış olan ürünler kanunen İADE kapsamı dışındadır!

9- Siparişim Kırık Geldi Ne Yapmalıyım?

Kargo ile tarafınıza ulaşan ürünü teslim aldığınızda kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz taşıma esnasında zarar görmüşse, ürünü teslim almadan önce kargo yetkilisine muhakkak “tutanak” tutturarak, kolinizi iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda kargonun sebebiyet verdiği ürün hasarından dolayı zararımızı maalesef kargo şirketinden tazmin edememekteyiz. Bu şekilde de siz değerli müşterimize ürün bedelinin iadesini yapamamaktayız. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi siz değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.

10- Kredi Kartı ile Alış Veriş Güvenliği

Oyuncukupa.com’dan yapacağınız kredi kartı alış verişlerde içiniz rahat olsun! Çünkü Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veritabanına girilmektedir. Kart bilgilerinizi banka dışında hiç kimse göremez!

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz…