OyuncuKupa – Oyunculara Özel Hazırlanmış Hediyelik Ürünler Mağazası

Profesyonel veya amatör fark etmeksizin, “oyuncu” olmak özel bir tutku ve önemli bir uğraştır. Video oyunlarının sadece “oyun” olmaktan çıkıp bir “sanat” olarak değerlendirildiği bu günlerde, iyi bir “oyuncu” olmanın da, “sanatkar” veya “zanaatkar” olmak kadar uğraştırıcı, emek ve eğitim isteyen bir iş olduğunun farkındayız.

Elbette biliyoruz ki, her oyuncunun yüreğinde özel anılar biriktirdiği, değer atfettiği, kendisi ile bütünleşen bir oyun mutlaka vardır. Veteran oyuncular için atari salonlarında jeton harcadığı oyunlardan biri veya günümüz oyuncuları için arkadaşlarıyla arenalarda vakit harcadığı yüksek grafikli oyunlardan biri… Hangisi olursa olsun, hepimiz için “o özel oyun” kalplerimizde ve hatıralarımızda yer almaya devam edecek yegane mutluluklardan birisi olacaktır.

Oyunculuğa gönül veren, ekran başında saatlerini sıkılmadan geçiren ve hiç tanımadığı insanlarla ekip olma ruhunu yaşayıp dostluklar kuran tüm video oyunu severler için, hayatlarının her alanında sevdikleri oyunlardan izler görmelerini sağlamak amacıyla var oldu OyuncuKupa.com

Baskılı Porselen Kupa, Sihirli Porselen Kupa, Spiralli Defter, Yastık, Bez Çanta, Mausepad, T-Shirt ve Sweatshirt ile başlayan yolculuğumuz, yeni ürünler ve yeni tasarımlar ile her geçen gün ileriye taşınmakta.

Video oyunlarına gönül veren “gamer” dostlarınıza, sevdiklerinize veya kendinize güzel bir hediye almak isterseniz mutlaka mağazamızdaki ürünlere göz atmanızı tavsiye ediyoruz! Unutmamanız için birkaç sipariş notumuzu da buraya eklemek istiyoruz:

  • Oyuncukupa.com’da yer alan tüm ürünler “siparişe özel” olarak üretilmektedir. Bu sebeple üretim ve kargo sürelerimiz 2 ile 3 iş günü arasında değişmektedir.
  • Sipariş ettiğiniz tüm ürünlere dilerseniz “nickname” tarzı ek yazılar yazdırabilirsiniz. Yazı ekleme işlemi tamamen ücretsizdir. Kupa siparişlerinizde, ürün ekranındaki kutucuktan; diğer siparişlerinizde, ödeme adımında yer alan “Sipariş Notu” kısmından eklenmesini istediğiniz metni bize iletebilirsiniz.
  • Websitemizde yer almayan bir tasarımı mı yaptırmak istiyorsunuz? Hiç problem değil; [email protected] adresine veya Whatsapp iletişim hattımıza, baskının yapılmasını istediğiniz görseli iletin, ön çalışmasını yapıp size onaylattıktan sonra işleme alalım. Önemli Not: Kişiye özel siparişlerinizde, işleme alınan siparişlerin iptal veya iadesi mümkün değildir. Kişiye özel siparişlerde, ürün ücreti ödemesi yapılmadan, tasarım üretim aşamasına geçmemektedir.
  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan lütfen emin olun. Bilgiler üzerinde herhangi bir oynama, düzeltme, değiştirme veya silme yetkisine sahip değiliz. Bu sebeple kargoya teslim edilmiş ürünlerde adres değiştirme, telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri yapamıyoruz.
  • Tamamen sizin girdiğiniz veriler birebir tarafımıza yansıtılmaktadır. Bu konuda kayıtlı adreslerinizi ve sipariş vereceğiniz esnada yazdığınız adreslerinizi çok çok iyi kontrol etmenizi rica ederiz.
  • Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve paketlenmektedir.
  • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.
  • Aklınıza takılan tüm soruları [email protected] mail adresimizden veya Whatsapp iletişim hattımız üzerinden bize sorabilirsiniz.