Blog

GTA Gamer Ürünleri

GTA Gamer Ürünleri

Rockstar Games’in gözbebeği Grand Theft Auto (GTA), 1997’den beri oyun dünyasında büyük bir yeri var. Özellikle 2001 yılında GTA: 3 ile sükse yapan seri, 3. oyunun ardından Vice City, San Andreas, 4 ve 5 ile şanını sürdürdü. Microsoft Windows, macOS, Nintendo, Playstation ve Xbox platformlarından oynanabilen GTA oyunları aynı zamanda Android ve iOS uygulama marketlerinde de mevcut.

Türkiye’de özellikle Vice City oyunuyla büyük çıkış yapan oyunun, sonradan bağımsız geliştiriciler tarafından yamalı ve farklı versiyonları da beğeni topladı. Eminiz ki GTA Vice City ve türevlerini oynayan hatırı sayılır bir oyuncu kitlesi hala vardır.

Tek oyuncu moduyla oynanan GTA: Vice City’nin ardından GTA: San Andreas’la birlikte çok oyunculu seçeneği de gelen GTA’nın oyuncular tarafından en çok sevilen özelliklerinden birisi de görevlerden bağımsız olarak aksiyon alınabilmesi olmuştu. Birçoğumuz Vice City’de görevleri tamamlamaya çalışırken helikopterli bölümde heder olup 5 yıldıza ulaşana kadar türlü arsızlıklar yaptık. Çeşit çeşit hilelerle ölümsüzlüğü tattık, her türlü silahı denedik, binmediğimiz araba kalmadı.

Rockstar Games, 2004 yılında ödül yağmuruna tutulan Vice Ciy’nin ardından GTA: San Andreas ile oyuncuları yine ekrana kilitlemeyi başardı ve yine aynı sene ödülleri topladı. Her iki oyunun da 90’ın üzerinde (93 ve 95) Metascore’u bulunuyor. Ayrıca daha sonra çıkan GTA: 4’ün 90 ve GTA: 5’in de 96 Metacritic puanı var.

Onlarca ödül alan GTA, birçok oyunuyla satış rekorları da kırdı. Ayrıca 2013’te çıkan ve serinin son oyunu olan GTA: 5, 7 milyon ön sipariş ile en çok ön sipariş alan oyun rekorunu kırdı. 2013’ten beri, oynanabildiği her platformda gamerları ekranlara daha çok çekmeyi başardı.

Gamerların yıllardır vazgeçmediği oyunlardan GTA serisinin ürünlerini sitemizden güvenle alabilirsiniz. Özel günler için sevdiklerine hediye almayı düşünen insanların en şanslıları gamerlardır. Onları, sevdiği oyunların tişörtüyle veya kupasıyla mutlu edebilirsiniz. Oyuncu Kupa olarak gamerlar için en kaliteli ürünleri ve özgün tasarımları sizlere sunarken müşteri memnuniyeti için de elimizden geleni yapıyoruz. Sitemiz üzerinden GTA ve diğer oyunlar için baskılı ürünler, kupa, defter, tişört, sweatshirt, mousepad, bardakaltı ve yastık gibi çeşitli ürünleri bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara özel, özenle koruyacağı hediyeler almak için Oyuncu Kupa’nın zengin ürün seçeneklerine bakabilirsiniz.

trendyol logo - GTA Gamer Ürünleri - ciceksepeti logo - GTA Gamer Ürünleri - n11 logo - GTA Gamer Ürünleri -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir