Video oyunlarına gönül veren “gamer” dostlarınıza, sevdiklerinize veya kendinize güzel bir hediye almak isterseniz mutlaka mağazamızdaki ürünlere göz atmanızı tavsiye ediyoruz! Unutmamanız için birkaç sipariş notumuzu da buraya eklemek istiyoruz:

  • Oyuncukupa.com’da yer alan tüm ürünler “siparişe özel” olarak üretilmektedir. Bu sebeple üretim ve kargo sürelerimiz 2 ile 3 iş günü arasında değişmektedir.
  • Sipariş ettiğiniz tüm ürünlere dilerseniz “nickname” tarzı ek yazılar yazdırabilirsiniz. Yazı ekleme işlemi tamamen ücretsizdir. Kupa siparişlerinizde, ürün ekranındaki kutucuktan; diğer siparişlerinizde, ödeme adımında yer alan “Sipariş Notu” kısmından eklenmesini istediğiniz metni bize iletebilirsiniz.
  • Websitemizde yer almayan bir tasarımı mı yaptırmak istiyorsunuz? Hiç problem değil; [email protected] adresine veya Whatsapp iletişim hattımıza, baskının yapılmasını istediğiniz görseli iletin, ön çalışmasını yapıp size onaylattıktan sonra işleme alalım. Önemli Not: Kişiye özel siparişlerinizde, işleme alınan siparişlerin iptal veya iadesi mümkün değildir. Kişiye özel siparişlerde, ürün ücreti ödemesi yapılmadan, tasarım üretim aşamasına geçmemektedir.
  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan lütfen emin olun. Bilgiler üzerinde herhangi bir oynama, düzeltme, değiştirme veya silme yetkisine sahip değiliz. Bu sebeple kargoya teslim edilmiş ürünlerde adres değiştirme, telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri yapamıyoruz.
  • Tamamen sizin girdiğiniz veriler birebir tarafımıza yansıtılmaktadır. Bu konuda kayıtlı adreslerinizi ve sipariş vereceğiniz esnada yazdığınız adreslerinizi çok çok iyi kontrol etmenizi rica ederiz.
  • Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve paketlenmektedir.
  • Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.
  • Aklınıza takılan tüm soruları [email protected] mail adresimizden veya Whatsapp iletişim hattımız üzerinden bize sorabilirsiniz.