Blog

Cyberpunk 2077 Gamer Ürünleri

Cyberpunk 2077 Gamer Ürünleri

Cyberpunk 2077 , The Witcher oyununun yapımcıları tarafından Aralık 2020’de piyasaya girdi. Girer girmez de büyük ses getirdi. Polonyalı şirket CD Projekt tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077, roleplay ya da RPG (Role Playing Game) adı verilen bir rol yapma oyunu. Tek oyunculu ve çok oyunculu mod seçenekleriyle oynanabilmesi, oyunun daha geniş kitlelere ulaşmasını da sağlamıştır. Yaklaşık 500 kişinin yapım aşamasında çalıştığı Cyberpunk 2077’de Keanu Reeves bir asker kaçağını canlandırıyor.

Şimdilik 86 Metascore’a sahip bu oyunda 6 farklı bölge bulunuyor. Distopik bir dünya kurgusunda geçen Cyberpunk 2077, open world de denilen bir açık dünya oyunudur. Oyun, Night City adında hayali bir yerde geçiyor. Gamerlar tarafından 2012’den beri heyecanla bekleniyordu. Gamerlar bu oyunu Microsoft Windows, Playstation 4 ve 5, Xbox One, Series X ve Series S ile Stadia üzerinden oynayabiliyor.

Steam üzerinden satışa çıktığı gün 1 milyonun üzerinde oyuncu sayısına ulaştı. Twitch üzerinden de ilk gün 1 milyondan fazla izlenmeye ulaştı. Oyunun daha çıkmadan bile dikkat çekmesinin bir nedeni de eleştirmenlerin oyunda hatalar olduğunu söylemesi ve şirketin (CD Projekt Red) 1 milyar dolar zarar ettiğini açıklaması oldu. Neyse ki bu eleştiriler oyunun piyasaya çıkışından önce oldu. Kısa sürede olumlu eleştiriler almaya başlayan Cyberpunk 2077, hikayesinin özgünlüğü, görevlerinin derinliği ve görsel kalitesiyle birçok eleştirmen tarafından övgülere boğuldu. Ama bu olumlu eleştirilerin büyük çoğunluğu Microsoft Windows moduna yönelikti.

Cyberpunk 2077, GTA 5 (Grand Theft Auto V) oyunun ön sipariş sayısını (7 milyon) geçerek rekora ulaştı, 8 milyon ön sipariş ile şimdiye kadarki en yüksek ön sipariş sayısına ulaştı. Piyasaya çıkmadan eleştirmenler tarafından grafik, animasyon ve yenilik alanlarında ödüllere boğulan Cyberpunk 2077, gamerların da en çok beklediği oyunlardan biriydi.

Gamerların dünyasına bir nur gibi inen Cyberpunk 2077’nin ürünlerini sitemizden güvenle alabilirsiniz. Özel günler için sevdiklerine hediye almayı düşünen insanların en şanslıları gamerlardır. Onları, sevdiği oyunların tişörtüyle veya kupasıyla mutlu edebilirsiniz. Oyuncu Kupa olarak gamerlar için en kaliteli ürünleri ve özgün tasarımları sizlere sunarken müşteri memnuniyeti için de elimizden geleni yapıyoruz. Sitemiz üzerinden Cyberpunk 2077 ve diğer oyunlar için baskılı ürünler, kupa, defter, tişört, sweatshirt, mousepad, bardakaltı ve yastık gibi çeşitli ürünleri bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara özel, özenle koruyacağı hediyeler almak için Oyuncu Kupa’nın zengin ürün seçeneklerine bakabilirsiniz.

trendyol logo - Cyberpunk 2077 Gamer Ürünleri - ciceksepeti logo - Cyberpunk 2077 Gamer Ürünleri - n11 logo - Cyberpunk 2077 Gamer Ürünleri -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir