Blog

Call of Duty Gamer Ürünleri

Call of Duty Gamer Ürünleri

Oyun dünyasına adımını attığı 2003 yılından sonra 2004 yılı hariç her sene piyasaya yeni oyunla giren Call of Duty, gamerların en çok tercih ettiği oyunlardan. Call of Duty serisi, 2. Dünya Savaşı’nı konu alan oyunlarıyla oyun dünyasını kasıp kavurdu. Bir dönem internet kafelerin en çok oynanan oyunlarından biri olan Call of Duty, serinin ilk oyunundan itibaren oyun dünyasına damga vurdu. Yapımcıları arasında Infinity Ward, Treyarch, Activision ve Nokia gibi geliştiriciler olan Call of Duty serisinin 50’ye yakın oyunu bulunuyor. Geliştiriciler, müşterilerinin istekleri doğrultusunda her geçen gün yeni oyunlar ve yenilikler getirmeye devam ediyor.

2003 yılında hayatımıza giren ve kısaca COD diye de bilinen Call of Duty, daha ilk oyunlarından itibaren eleştirmenlerden tam not almaya başlamıştı. Hatta 2003 yılında birçok eleştirmen Call of Duty’yi yılın en iyi oyunu olarak seçmişlerdi bile. GameRankings ve Metacritic gibi uluslararası saygınlığı olan kuruluşlardan da yüksek puanlar aldı ve hala yeni oyunlarıyla da yüksek notlar almaya devam ediyor.

Tek oyunculu ve çok oyunculu modlarıyla oynanabilen Call of Duty, her oyununun bir hikayesi olması nedeniyle de oyuncuların dikkatini çekiyor. Tek oyunculu modda, oyundaki senaryoya bağlı kalınarak oynanması gerekiyor. Aksi takdirde görevler tamamlanamamış olur ve başarısız sayıldığı için bölüm ya da görev yeniden başlar. İlk oyunlarında yalnızca İkinci Dünya Savaşı’nı baz almış olsa da sonradan başka hikayelerle oyun çeşitliliğini artırdı.

Activison tarafından geliştirilen Modern Warfare hikayesi ile Call of Duty, 2007 yılında piyasaya ilk kez İkinci Dünya Savaşı konusu dışında bir oyun çıkardı. Oyunun büyük yankı uyandıran Modern Warfare serisinin ardından, 2010 yılında Activison ve Treyarch iş birliği ile oyun dünyasına giren Black Ops serisi oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Bu oyunda Soğuk Savaş konusunu işlemesi ayrıca ilgi topladı.

Ayrıca Ghosts, Advanced Warfare ve Infinite Warfare gibi çeşitli oyunları ve hikayeleri de bünyesinde barındıran Call of Duty, Microsoft Windows için oyun üretme amacıyla çıktığı bu yolda zamanla bütün cihazlar için oyunlar üretti. Oyunlarını Playstation, Xbox, Nintendo, MacOS, Android, iOS ve BlackBerry gibi farklı platformlara taşımayı başardı.

Gamerların yıllardır vazgeçmediği oyunlardan biri olan Call of Duty’nin ürünlerini sitemizden güvenle alabilirsiniz. Özel günler için sevdiklerine hediye almayı düşünen insanların en şanslıları gamerlardır. Onları, sevdiği oyunların tişörtüyle veya kupasıyla mutlu edebilirsiniz. Oyuncu Kupa olarak gamerlar için en kaliteli ürünleri ve özgün tasarımları sizlere sunarken müşteri memnuniyeti için de elimizden geleni yapıyoruz. Sitemiz üzerinden Call of Duty ve diğer oyunlar için baskılı ürünler, kupa, defter, tişört, sweatshirt, mousepad, bardakaltı ve yastık gibi çeşitli ürünleri bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara özel, özenle koruyacağı hediyeler almak için Oyuncu Kupa’nın zengin ürün seçeneklerine bakabilirsiniz.

trendyol logo - Call of Duty Gamer Ürünleri - ciceksepeti logo - Call of Duty Gamer Ürünleri - n11 logo - Call of Duty Gamer Ürünleri -

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir